Závěrečné vyhlášení se blíží!

Závěrečné vyhlášení seriálu NOVA CUP již 29. listopadu!

 

Závěrečné vyhlášení seriálu NOVA CUP 2019 se blíží. Již v pátek 29. listopadu se sjedou do královéhradecké metropole ti nejúspěšnější bikeři roku 2019, kteří budou za své celoroční výkony náležitě odměněni.

Do kongresového centra Aldis v Hradci Králové jsou zváni nejen ti nejlepší bikeři, ale i všichni příznivci cyklistiky, kteří si rádi přijdou popovídat o letošní sezoně. Připomenout vám ty nejlepší momenty budeme chtít i my, proto jsme pro vás připravili malou rekapitulaci.

V nabitém programu večera, za hudebního doprovodu zpěvačky Jany Karasové, budou jako první oceněni ti nejmenší. Děti na odrážedlech až po děti na kolech do dvanácti let sbíraly po celý rok body a my si představíme ty nejúspěšnější z nich.

U dospělých kategorií budeme oceňovat teenegery, ale i zkušené borce, kterým pogratuluje například olympijský vítěz Dominik Hašek. Zajímavostí bude také předání ceny Fair-play či voucheru naší seriálové soutěže s CK Bluestyle o zájezd do Řecka.

Těšit se také můžete na prohlídku vybraných vozů ŠKODA AUTO, italskou kávu Segafredo, kterou pro vás připraví vyškolený barista či točené pivo z havlíčkobrodského pivovaru Rebel.

Rekapitulací letošní sezony to však nekončí. Na závěr večera si představíme novinky seriálu NOVA CUP 2020.

Základní informace:

Vstupné na závěrečné vyhlášení činí 200 Kč a platba na místě je možná pouze v hotovosti. V částce je zahrnuto drobné občerstvení, nealkoholický nápoj, točené pivo Rebel a káva Segafredo.

Ocenění jezdci v jednotlivých dospělých kategoriích obdrželi osobní pozvánku emailem. Pozvánka platí pro dvě osoby. Oceněné děti mají vstupenku pro jeden doprovod zdarma. Vstup bude evidován na jméno.

K parkování vozů můžete využít parkoviště přímo před Aldisem. K dispozici bude šatna.

Vstup bude možný od 18:30 a zahájení proběhne v 19:00.

Vyhlašované kategorie:

Děti:

PŘEDŠKOLNÍ DO 5 LET ODRÁŽEDLA MIX, PŘEDŠKOLNÍ DO 5 LET CHLAPCI, PŘEDŠKOLNÍ DO 5 LET DÍVKY, MINI ŽÁCI I: 6 – 7 LET, MINI ŽÁKYNĚ I: 6 – 7 LET, MINI ŽÁCI II: 8 – 9 LET, MINI ŽÁKYNĚ II: 8 – 9 LET, MLADŠÍ ŽÁCI: 10 – 12 LET, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ: 10 – 12 LET.

Dospělé kategorie:

STARŠÍ ŽÁCI, JUNIOŘI, MUŽI 19-29, MUŽI 30-39, MUŽI 40-49, MUŽI 50-59, MUŽI 60+, STARŠÍ ŽÁKYNĚ, JUNIORKY, ŽENY 19-29, ŽENY 30-39, ŽENY 40-49, ŽENY 50+, MUŽI OPEN, ŽENY OPEN, TÝMY IZS.