Alpa Hradec Králové zakončí cyklistickou sezónu!

Alpa Hradec Králové zakončí cyklistickou sezónu 17. října!

 

Buď součástí závěrečného cyklistického závodu NOVA CUP 2020!

Závody v Městských lesích v Hradci Králové zakončí v sobotu 17. října cyklistický seriál NOVA CUP 2020, kam se stovky cyklistů vydají na trasy o délkách 70, 56 a 18 kilometrů.

Již čtvrtým rokem by seriál odstartoval v Hradci Králové, kdyby jej letos neovlivnil celospolečenský problém jménem Covid-19. S ohledem na situaci se závod přesunul do podzimního termínu, aby tak celou sérii akcí zakončil.

Východočeská metropole je ideálním místem, kde lze právě díky příznivým rovinatým podmínkám zakončit cyklistickou sezónu.

Dospělí si mohou vybrat ze tří různých tras a ani o start z historického Malého náměstí s dominantou cyklisty architekta Alexandra Pura nepřijdou.

Pro rodiny s dětmi doporučujeme pohodovou Nova jízdu s délkou 18 kilometrů. Středně náročnou trasu pod názvem Niceboy jízda si užije každý nadšený sportovec. Ta je vedena z části po trailech s celkovou délkou přes 56 kilometrů. Nejnáročnější Corny jízda měří bezmála 70 kilometrů a chybět nebude plnohodnotný trailový okruh v okolí Marokánky.

Pro děti do 10 let budou připraveny dětské závody v okolí zázemí Všesportovního stadionu.

Přijeď si užít ideální závěr sezóny do Hradce Králové. Každý startující se může těšit na masážní krém Alpa, který věnoval hlavní partner seriálu a hradeckého závodu.