DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ZÁVODEM MITAS GOČÁROVY SCHODY

DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ZÁVODEM MITAS GOČÁROVY SCHODY

PŘEČTĚTE SI DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ZÁVODEM MITAS GOČÁROVY SCHODY

 

Věnujte pozornost důležitým informacím před závodem MITAS GOČÁROVY SCHODY, který se uskuteční 28. září v Hradci Králové.

Zázemí závodu se opět nachází na Velkém náměstí v Hradci Králové, kde naleznete všechny potřebné služby.

Upozorňujeme, že náměstí nedisponuje parkovacími místy. DOPORUČUJEME vozidlo zaparkovat v parkovacím domě RegioCentrum, které je v těsné blízkosti Velkého náměstí (200 m, mapa). Popřípadě na dalších vyhrazených místech k parkování (mimo Velké náměstí). Na Velkém náměstí je zákaz parkování, v opačném případě hrozí okamžitý odtah! 

Registrace pro cyklistické závody (Expert, Nova jízda/Hobby) jsou již uzavřeny a není možné se na místě zaregistrovat. Výdej čísel proběhne v sobotu od 11:00 do 13:00. 

Nové registrace jsou možné pouze pro dětské a běžecké závody dle rozpisu v sobotu 28. září dle rozpisu:

DĚTSKÉ ZÁVODY od 08:00 do 9:30, starty od 10:30
BĚŽECKÉ ZÁVODY od 17:30 do 18:30, starty od 19:30

! Pro závod budou použity pevné čipy, které se přidělávají na vidlici předního kola. Prosím připravte si na čip zálohu 500 Kč. Platí pro všechny kategorie včetně dětí. Po závodě čipy vrátíte v kanceláři závodu.

Při projíždění trasy respektujte vyhrazené tréninky pro jednotlivé kategorie. Nevjíždějte do trasy mimo rozpis.

Později není možné registraci provést. Žádáme vás o včasný příchod, čímž se vyhnete případným komplikacím a nedorozuměním. Účastníci, kteří jsou elektronicky přihlášení, ale nemají zaplaceno, mají registraci neplatnou a tudíž musí na místě vyplnit papírovou přihlášku (dostupná v místě registrace).  ↓

Dětské závody startují v 10:30 hodin a začínají v posloupnosti kategorií od nejmladších po nejstarší. Pokud vaše děti zvládají jízdu na kole, prosíme vás, aby již závody odstrkovadel dle pravidel neabsolvovaly. Závody odstrkovadel jsou určeny pouze dětem, které jízdu na kole nezvládají. Právo na umístění v první vlně dle průběžného dětského pořadí mají účastníci přihlášeni pouze do 23. září 2019. Na místě nejsme schopni účastníka zařadit dle průběžného pořadí.

V areálu je zajištěný zdravotní servis. V případě potřeby první pomoci volejte číslo 155 nebo zdravotníka +420 775 116 117‬.

↓  Trasa závodu (délka okruhu 2500 m):

Kategorie Elite, Expert a Nova jízda/Hobby startují na třídě ČSA, cíl je na Velkém náměstí.

↓ Trasa dětských závodů:

Délka a počet okruhů bude upraven dle věkové kategorie.

Start a cíl je na Velkém náměstí.

Další informace o závodě naleznete na stránce závodu.

Děkujeme za respektování a dodržování pravidel závodu.