! Důležité informace před závodem ŠKODA AUTO Sázava!

! Důležité informace před závodem ŠKODA AUTO Sázava!

PŘEČTĚTE SI DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ZÁVODEM ŠKODA AUTO Sázava

 

Věnujte pozornost důležitým informacím před čtvrtým závodem seriálu NOVA CUP 2019, který se uskuteční 15. června v Sázavě.

Zásadní změnou je oproti předešlým ročníkům místo zázemí areálu. Letos se uskuteční na louce u hasičárny – ulice nábř. Cyrila a Metoděje, Sázava (mapa). Toto místo pamatujete například z loňského parkování. I letos zde bude možnost parkování vozů, ale v omezeném počtu. Po naplnění parkovacích míst využijte parkoviště u Klubu Chechták – Poznaňská 439, Sázava (mapa). Toto parkoviště se nachází 700 m od areálu (mapa).

Na parkovišti ani v areálu nenechávejte svá kola a cennosti bez dozoru, za případnou ztrátu neručíme!

Parkování týmového obytného vozu v prostoru areálu hlaste předem na čísle +420 736 237 049.

Registrace a výdej startovních balíčků proběhne v areálu v cihlové budově vedle hasičárny a to v pátek 14. června od 19 do 20:30 hodin a v sobotu 15. června dle rozpisu:

TRASA A od 07:00 do 08:30, start 09:30
TRASA B od 07:00 do 09:00, start 09:50
NOVA JÍZDA od 07:00 do 10:00, start 11:00
DĚTSKÉ ZÁVODY od 07:00 do 9:00, starty od 09:55

Později není možné registraci provést. Žádáme vás o včasný příchod, čímž se vyhnete případným komplikacím a nedorozuměním. Účastníci, kteří jsou elektronicky přihlášení, ale nemají zaplaceno, mají registraci neplatnou a tudíž musí na místě vyplnit papírovou přihlášku (dostupná v místě registrace).  ↓

Dětské závody startují v 09:55 hodin a začínají v posloupnosti kategorií od nejstarších po nejmladší. Pokud vaše děti zvládají jízdu na kole, prosíme vás, aby již závody odstrkovadel dle pravidel neabsolvovaly. Závody odstrkovadel jsou určeny pouze dětem, které jízdu na kole nezvládají. Právo na přední startovní pozice se řídí na základě bodového ohodnocení.

V závodě trasy A, B a Nova jízdy respektujte prostor pro jezdce z první vlny. Jedná se o prvních 50 jezdců v průběžném pořadí seriálu. U Nova jízdy mají přednostní právo pro start v první vlně starší žačky a žáci.

Závod probíhá také na pozemních komunikacích. Respektujte proto pokyny pořadatele a příslušníků Policie ČR.

Bufety:

  • Trasa A – 22, 40 a 57 km
  • Trasa B – 22 km
  • Nova jízda – 10 km 

! Upozorňujeme, že finální mapa se může lišit dle zpřístupnění cest v den závodu. Dodržujte vždy značení. Trasy budou značeny modro-bílými šipkami, nepřehledná místa budou zabezpečena pásmem nebo vyznačena na vozovce bílým značením. Mapa závodu ke stažení zde.

Každý účastník na trase A, B a Nova jízdy získá v rámci voucheru ve startovním balíčku lístek do tomboly. Ten můžete vhodit do osudí přímo na pódiu. Slosování proběhne po vyhlášení.

V areálu budou dostupné mobilní WC. Sprchy a WC jsou také zajištěny v nedaleké sokolovně (100 m). Sokolovna se nachází přes hlavní silnici (ulice Tyršovo nábřeží 82, Sázava – mapa).

Předpověď počasí hlásí teploty až 34 stupňů. Nepodceňujte svoji fyzickou aktivitu a pravidelně doplňujte pitný režim. 

Příjemné ochlazení očekávejte na všech třech trasách závodu. Přímo před cílem vás čeká nenáročný přejezd řeky Sázavy.

V areálu je zajištěný zdravotní servis. V případě potřeby první pomoci na trase závodu doporučujeme stáhnout aplikaci Záchranka, díky které IZS rychle a přesně lokalizuje vaší polohu a vyhodnotí vážnost situace.

V neposlední řadě vás žádáme, abyste se chovali šetrně a ohleduplně k přírodě. V opačném případě můžete být ze závodu vyloučeni.

Děkujeme za respektování a dodržování pravidel závodu.