DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ZÁVODEM KROSS HARRACHOV

PŘEČTĚTE SI DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED ZÁVODEM KROSS HARRACHOV

 

Věnujte pozornost důležitým informacím před závodem KROSS HARRACHOV, který se uskuteční 19. září. Závod je vypsán na trase Corny jízda (Trasa A) jako ŠKODA AUTO Český pohár v maratonu

Zázemí akce, místo startu a cíle:

Zázemí závodu se nachází v biatlonovém areálu Kolečko. Při příjezdu do Harrachova se jedná o odbočku vlevo za čerpací stanicí Benzina. Upozorňujeme, že areál nedisponuje parkovacími místy. Z toho důvodu je nutné váš automobil zaparkovat na centrálním parkovišti v Harrachově. Popřípadě na dalších vyhrazených místech k parkování. Na parkovišti ani v areálu nenechávejte svá kola a cennosti bez dozoru, za případnou ztrátu neručíme! Na přilehlém parkovišti před vstupem do areálu je zákaz parkování, v opačném případě hrozí odtah! 

Parkování:

Na parkovišti ani v areálu nenechávejte svá kola a cennosti bez dozoru, za případnou ztrátu neručíme!

Parkování týmového (!) obytného vozu v prostoru areálu bude možné na přilehlém parkovišti u areálu. Příjezd je NUTNÝ nahlásit na čísle +420 602 510 708.

Výdej startovních čísel:

Vaše přidělené číslo pro závod vyhledejte ve startovní listině, které nahlaste při výdeji čísel. Zrychlíte tímto výdej čísel. Děkujeme!

Startovní listina:

Pátek 18. 9. 2020

 • v areálu od 19:00 – 20:00
 • v tomto čase bude možné vytvořit i nové registrace

Sobota 19. 9. 2020

 • CORNY JÍZDA / TRASA A: 6:00 – 6:30
 • NICEBOY JÍZDA / TRASA B: 7:00 – 9:15
 • NOVA JÍZDA / TRASA C: 7:00 – 10:15
 • DĚTSKÉ ZÁVODY: 7:00 – 8:30

Přihlášky:

 • Přihlásit se můžete nyní ONLINE!
  • v případě online registrace není třeba vyplňovat papírovou přihlášku, stačí pouze nahlásit číslo přihlášky
  • ONLINE REGISTRACE – regonline.cz

Dětské závody:

Dětské závody startují v 9:30 a začínají v posloupnosti kategorií od nejmladších po nejstarší. Řazení proběhne dle průběžného pořadí seriálu. Při registraci na místě není možné využít pozici z průběžného pořadí. Děkujeme za pochopení.

Starty závodů:

Starty závodů:

 • 07:00 – Corny jízda / TRASA A 
 • 09:30 – Dětské závody
 • 10:15 – Niceboy jízda / TRASA B
 • 11:15 – Nova jízda / TRASA C

V závodech tras A, B a Nova jízda respektujte prostor pro jezdce z první vlny. Jedná se o prvních 50 jezdců. U Nova jízdy mají přednostní právo pro start v první vlně žačky a žáci. Závod probíhá také na pozemních komunikacích. Respektujte proto pokyny pořadatele a příslušníků Policie ČR! Upozorňujeme, že finální mapa se může lišit dle zpřístupnění cest v den závodu. Dodržujte vždy značení. Trasy budou značeny modro-bílými šipkami, nepřehledná místa budou zabezpečená pásmem nebo vyznačená na vozovce bílým značením. Dělení tras bude označeno dle barvy vašeho čísla. 

Odstoupení ze závodu:

V případě, že nedorazíte do cíle, jste povinni ohlásit odstoupení ze závodu časomíře. Učinit tak můžete osobně ve stanu Onlinesystem nebo sms na čísle +420 720 969 811.

Zdravotní asistence a doporučení:

V areálu je zajištěna zdravotní asistence. V případě potřeby první pomoci na trase závodu doporučujeme stáhnout aplikaci Záchranka, díky níž IZS rychle a přesně lokalizuje vaší polohu a vyhodnotí vážnost situace.

V neposlední řadě vás žádáme, abyste se chovali šetrně a ohleduplně k přírodě. V opačném případě můžete být ze závodu vyloučeni.

Zdravotník v areálu a na trase závodu – Stanislav Hloušek, +420 775 116 117

Trasy závodu podrobně:

Podívejte se na finální mapu závodu po nutných úpravách na trase. Na trase Corny jízda (trasa A) se nově vynechává Bikepark v Rokytnici nad Jizerou a rovnou se jede na Dvoračky. Věnujte pozornost posunu času startů a také limitům na trase. Odbočení žen na trase Corny jízda (trasa A) je značeno černou šipkou na oranžovém podkladu s nápisem WOMEN TRACK.

Aktualizace tras k 17. září:

Tombola:

Tombola se uskuteční po vyhlášení elitní kategorie. Mezi cenami se objeví kávovar Segafredo Espresso 1, doplňky na kolo We Love Cycling a voucher na servis kola od Kolofix.

Dezinfekční prostředky:

Dezinfekční prostředky můžete využít ve stanu ALPA, který je umístěn v těsné blízkosti kanceláře závodu. 

Dodržujte mimořádná opatření:

Po skončení nouzového stavu, jenž byl ukončen k 17. květnu 2020, platí na území České republiky mimořádná opatření vyhlášená v souvislosti s epidemií koronaviru. Podrobněji na www.vlada.cz.

Děkujeme za respektování a dodržování pravidel závodu.