Jezdci na pláštích Mitas pokračují ve skvělých výkonech

Jezdci na pláštích Mitas pokračují ve skvělých výkonech

Jezdci a týmy na velopláštích Mitas pokračují ve skvělých výkonech

 

V květnu pokračoval UCI Světový pohár horských kol 2018 dalšími dvěma závody, a to v německém Albstadtu a Novém Městě na Moravě. Mitas jezdci opět excelovali a v obou podnicích světového poháru, sponzorovaných značkou Mitas, zaznamenali pódiová umístění.

Na úvod v Albstadtu, při oficiální světové premiéře atraktivní disciplíny short-track (XCC) dojela mistryně světa Jolanda Neff (SUI) na 2. místě a následně v hlavním závodě si dojela pro vítězství, kdy na rozbahněné trati naprosto deklasovala celé startovní pole na naše pláště Mitas HYPERION se okamžitě staly horkým tématem.

Velmi odlišné počasí panovalo o následujícím víkendu v Novém Městě na Moravě, ale výsledky byly velice podobné těm z Albstadtu. Jolanda Neff zahájila víkend 3. místem v short-track a v hlavním závodě si dojela pro 2. Místo a na pódiu ji na pátém místě doplnila její týmová kolegyně Maja Wlosczowská (POL).

Z Nového Města na Moravě se většina špičkových jezdců přesunula do Prahy, kde se konal 25. Ročník exhibičního závodu Pražské schody. Závodníci týmu Kross Racing hráli znovu hlavní roli, kdy ženskému poli dominovaly Jolanda Neff (1.) a Maja Wloszczowská (2.) a mezi muži přišel až v samotném závěru o vítězství Švýcar Fabian Giger (2.) následovaný třetím Bartlomiejem Wawakem z Polska a na 4. místě dojel další jezdec na mitaskách, a to Španěl Carlos Coloma z týmu Mondraker.

Koncem června si Milan Myšík v Sušici dojel na pláštích Mitas Highlander 27,5 x 2,45 pro premiérový titul Mistra republiky v enduru.

Zdroj: TZ Mitas