Jílek a Cesnaková ve vedení seriálu

Jílek a Cesnaková ve vedení seriálu

Zdeněk Jílek a Milena Cesnaková průběžně ve vedení seriálu NOVA CUP 2018

 

První, sedmý a pátý. Takové je umístění Zdeňka Jílka na prvních třech závodech seriálu NOVA CUP 2018, ve kterém z celkem 1.051 bodovaných jezdců drží vedení. Na druhém místě je Petr Tatíček, který rovněž vede kategorii mužů od 30 do 39 let. Třetí Josef Schejbal vede kategorii od 40 do 49 let.

Prestižní sedmé místo v celkovém součtu všech bodovaných drží první žena průběžného pořadí Milena Cesnaková. Druhá je na 11. místě Katarína Krajňáková a 12. Milena Vodehnalová.

Po prázdninové pauze 28. září se uskuteční již čtvrtý ročník exhibiční akce v centru města Hradce Králové, Mitas Gočárovy schody, ta ale průběžné pořadí neovlivní. Bude proto zajímavé sledovat závěrečný závod 6. října – ZP 211 Mikulov, který naopak může výrazně promluvit do celkového součtu.

S průběžným pořadím bude chtít v Mikulově zahýbat loňský vítěz seriálu Filip Adel, jenž má letos na svém kontě dvě vítězství, ale v součtu bodů se započítanou absencí na prvním závodě Mitas Hradec Králové je na průběžném 19. místě. Obdobně na tom jsou 21. Marek Rauchfuss nebo 22. Michal Kaněra, kteří byli na závodech Apache Stolové hory a Česko jede Sázava na stupních vítězů.

Celkové pořadí seriálu k nahlédnutí zde.