Nejvýhodnější startovné na HEAD Stolové hory do 21. dubna

Nejvýhodnější startovné na HEAD Stolové hory do 21. dubna

Nejvýhodnější startovné na HEAD Stolové hory do 21. dubna

 

Využijte zvýhodněného startovného na jeden z nejatraktivnějších závodů seriálu NOVA CUP 2019. Závod HEAD Stolové hory v Machově vás osloví malebnou krajinou česko-polských hranic.

Na výběr bude ze tří tras. Nejdelší trať měří 72 kilometrů, trasa B je dlouhá 42 kilometrů a Nova jízda s délkou 18 kilometrů je přizpůsobená zejména rodinám s dětmi. Dále se v areálu uskuteční dětské závody, které jsou díky Chupa Chups zdarma!

Přihlášením do 21. dubna získáte zvýhodněné startovné pro trasu A a B za 500 Kč, a Nova jízdu za 300 Kč.

Součástí startovního balíčku je teplé jídlo, pivo a limonáda Měšťanského pivovaru Havlíčkův Brod – Rebel a káva Segafredo. Samozřejmostí je kompletní servis jako je mytí kol v zóně Kärcher a odpočinková zóna Smarty.

Velkým lákadlem jsou hodnotné ceny. Soutěžit se bude například o outdoorové kamery, bluetooth sluchátka a reproduktory Niceboy. V cenách se také objeví mobilní outdoorový čistič Kärcher OC 3, který s bahnem na vašem kole rychle skoncuje. Novinkou v letošním roce bude tombola, kde v rámci soutěže můžete vyhrát například kolo značky Head či navigaci značky Mio Cyclo™ 215 HC.

Tak „pedálu zdar“ v neděli 12. května v Machově!