Průběžné pořadí seriálu Chupa Chups

Celkové průbežné výsledky zpracoval Martin Kupec z firmy TimeChip, děkujeme. V případě nesrovnalostí kontaktuje info@timechip.cz

Odrážedla

JménoRočníkM/ZHradec Králové
Poř|Body
Stolové hory
Poř|Body
Dolní Morava
Poř|Body
Sázava
Poř|Body
Body celkem
1Fousek Tomáš201513|901|1001|1004|85375
2Švestka Matyáš201624|854|852|95 265
3Jakešová Gabriela20161 7|707|707|70210
4Bursík Adam20163 6|753|90 165
5Krušinová Nina2016218|15 5|809|60155
6Kovář David201742|9510|55  150
7Wolf Matyáš2016510|55  6|75130
8Dokoupil Hynek2015614|35 6|75 110
9Zajačík Josef201571|100   100
10Kyselka Štěpán20148   1|100100
11Opasek Josef Jan20159   2|9595
12Šedivý Ondřej201610 2|95  95
13Kraus ŠImon201611   3|9090
14Bryksí Václav201512 3|90  90
15Režňák Kristian201613  4|85 85
16Kulhánková Anna201535|80   80
17Rosol Daniel201514   5|8080
18Jirásek Pavel201515 5|80  80
19Wolf Miroslav2015166|75   75
20Vondrouš Adam2015177|70   70
21Matějka Marek2016188|65   65
22Kedršt Kryštof201719   8|6565
23Michálek Matyáš201720 8|65  65
24Dalecká Ema20164  8|65 65
25Saifrt Oliver2016219|60   60
26Čech Jakub201722  9|60 60
27Hornych Marie20165 9|60  60
28Libertínová Kateřina20156   10|5555
29Smolíková Alice20178   11|5050
30Drábková Adéla2016711|50   50
31ŠUsta Oliver201623   12|4545
32Saifrtová Valerie2016912|45   45
33Vavřík Lukáš201725   13|4040
34Schejbal Tomáš20162413|40   40
35Puška Richard201726   14|3535
36Ibrmajer Adam20162715|30   30
37Zumr Vojtěch20152816|25   25
38Kulhánek František20172917|20   20
39Zumr Ondřej20173019|10   10

Předžactvo

JménoRočníkM/ZHradec Králové
Poř|Body
Stolové hory
Poř|Body
Dolní Morava
Poř|Body
Sázava
Poř|Body
Body celkem
1Kedršt Petr201419|604|85 3|90235
2Kovář Daniel201421|1001|100  200
3Novák Matyáš20143 2|951|100 195
4Bartíková Hanna201412|95  7|70165
5Matějka ŠImon201445|805|80  160
6Nájemníková Denisa201526|75  9|60135
7ČErný Tomáš20145   1|100100
8Žáčková Thea20143  2|95 95
9Bíža Dominik20146   2|9595
10Získalová Rozálie20144 3|90  90
11Köhler Jaroslav20167  3|90 90
12Saifrtová Viktorie201453|90   90
13Řízek Jakub20148  4|85 85
14Němeček Filip20149   4|8585
15Semerádová Emma201564|85   85
16Holoubková Lada20147  5|80 80
17Buben Kryštof201410   5|8080
18Horáková Veronika20148 6|75  75
19Horák Jakub201411   6|7575
20Schejbal Jakub2015127|70   70
21Ježková Tereza20159 7|70  70
22Drábek Tomáš2014138|65   65
23Matějka Marek201614 8|65  65
24Mládková Mariana201510   8|6565
25Rérych Lukáš20151510|55   55
26Svobodová Adéla201411   10|5555
27Stejskal Jan20141611|50   50
28Košíková Klára201412   11|5050
29Hanušová Kristýna20141312|45   45
30Schusová Eliška201414   12|4545
31Kulhánková Anna20151513|40   40
32Pušková Tereza201416   13|4040
33Chobotská Anna20141714|35   35
34Ponikelská Rozárie20141815|30   30
35Krušinova Nina20161916|25   25
36Zumr Ondřej20171717|20   20

Mini žactvo I

JménoRočníkM/ZHradec Králové
Poř|Body
Stolové hory
Poř|Body
Dolní Morava
Poř|Body
Sázava
Poř|Body
Body celkem
1Fousková Veronika201218|654|851|1002|95345
2Kudrna Matyáš201212|953|90 1|100285
3Sychrovský Petr201223|901|1003|90 280
4Famfulíková Elena201326|755|805|80 235
5Eclerová Leona201337|70 4|855|80235
6Bursíková Anna20124 2|952|95 190
7Gembal Robin2013311|5012|459|60 155
8Krušinová Anděla2013519|1011|5011|5015|30140
9Tuzarová Valentina2012615|30 6|75 105
10Semerád Marek201241|100   100
11Friedrich Tobiáš20125   3|9090
12Wolfová Amálie201284|85   85
13Nájemníková Sofie2012713|40  12|4585
14Roček Matyáš20126   4|8585
15Zajačíková Lucie201295|80   80
16Mládková Rozálie201310   6|7575
17Kovář Daniel20147 6|75  75
18Slobodová Gabriela201212   7|7070
19Kovář Jakub20129 7|70  70
20Kembitzká Karolína201211  7|70 70
21Jakeš Filip20138  12|4516|2570
22Mádlík Ondřej201210   8|6565
23Beranová Ema201213 8|65  65
24Dalecký Adam201211  8|65 65
25Seifert Lukáš201313   9|6060
26Dedek Jakub2012129|60   60
27Štrofová Natálie201214 9|60  60
28Lázničková Veronika201315 13|4017|20 60
29Dúcká Edita201317   10|5555
30Beděrka Dominik20121510|55   55
31Michálková Adriana201216 10|55  55
32Gamba Kryštof201314  10|55 55
33Jeník Matěj201316   11|5050
34Nedvídek David20131712|45   45
35Chvojková Alžběta20131820|5 13|40 45
36Holubová Eliška201319   13|4040
37Hendrychová Elen201220   14|3535
38Juris Šimon20121914|35   35
39Dokoupil Mořic201318  14|35 35
40Kramer Jonáš201320  15|30 30
41Kroulíková Victoria20122116|25   25
42Čechová Natálie201222  16|25 25
43ŠUsta Sebastian201321   17|2020
44Munzarová Maja20132317|20   20
45Němečková Antonie201225   18|1515
46Matesová Magdaléna20122418|15   15
47Janata Matouš201222   19|1010
48Prokopiusová Rozálie201326   20|55

Mini žactvo II

JménoRočníkM/ZHradec Králové
Poř|Body
Stolové hory
Poř|Body
Dolní Morava
Poř|Body
Sázava
Poř|Body
Body celkem
1Famfulíková Barbora2010111|502|954|851|100330
2Ecler Filip201014|85 1|1002|95280
3Gamba Filip201126|75 2|953|90260
4Trllo Lukáš201038|65 3|906|75230
5Marešová Natálie201027|703|90 8|65225
6Sulzbacher Vojtěch201042|951|100  195
7Petrof Sofie20103 8|659|6017|20145
8Kopřivová Adéla2010410|554|85  140
9Kučera Tobiáš20105  6|7511|50125
10Lázničková Barbora20115 10|5510|55 110
11Šalanda Adam201061|100   100
12Bukovský Ondřej201073|90   90
13Adámek Robin20118   4|8585
14Šedivý Antonín20119 5|80  80
15Bohánská Vanesa201065|80   80
16Žáček Tobias201110  5|80 80
17Kotek Karel201111   5|8080
18Šplíchal Daniel201112 6|75  75
19Horák Kryštof201013 7|70  70
20Švastalová Alžběta20107  7|70 70
21Kříž Jakub201014   7|7070
22Kot Jan201115  8|65 65
23Tomčíková Eliška201110 9|60  60
24Vozková Veronika201099|60   60
25Svobodová Tereza20118   9|6060
26Dúcký Ondřej201016   10|5555
27Bajer Radek20101712|45   45
28Slobodová Kamila201011   12|4545
29Ročková Denisa201012   13|4040
30Marek Václav20101813|40   40
31Kovařík Petr201119   14|3535
32Nedvídek Filip20112014|35   35
33Maxiánová Rebeka Nela201113   15|3030
34Zajačíková Eliška20101415|30   30
35Vondroušová Karolína20111616|25   25
36Vesela Stella201115   16|2525
37John Jan20112117|20   20
38Kosek Patrik20102318|15   15
39Jaouch Josef201122   18|1515
40Mates Matěj20102419|10   10
41Rackova Natalie201017   19|1010
42Strnadová Natálie20101920|5   5
43Schusová Marie201118   20|55

Mladší žactvo

JménoRočníkM/ZHradec Králové
Poř|Body
Stolové hory
Poř|Body
Dolní Morava
Poř|Body
Sázava
Poř|Body
Body celkem
1Svoboda Marcel200712|952|952|951|100385
2Hendrich Daniel Maximus200824|853|901|1002|95370
3Chvojka Filip200737|705|803|903|90330
4Kunc Tomáš2009414|358|654|8511|50235
5Petrof Johana20081 11|507|708|65185
6Zezulková Simona20082 13|409|609|60160
7Staňová Šarlota20073  5|805|80160
8Jirásková Ema200946|756|75  150
9Hašková Kateřina2009518|1515|3010|5512|45145
10Šretr Michal200855|809|60  140
11Trllová Šárka20076  6|7510|55130
12Ilšner Patrik2007610|557|70  125
13Polášek Daniel200978|6510|55  120
14Zezula Denis2007816|25  4|85110
15Frencl Patrik200810 1|100  100
16Douděra Petr200991|100   100
17Vik Samuel2007113|90   90
18Frencl Dominik200712 4|85  85
19Kučera Radim200713  14|3513|4075
20Kudrna Tomáš200914   6|7575
21Mitvalská Barbora20097   7|7070
22Mitvalská Bára20098  8|65 65
23Papoušek Adam2008159|60   60
24Galušková Adéla200810  11|50 50
25Bukovská Barbora2008911|50   50
26Hornych Oldřich200916 12|45  45
27Tykva Adam200917  12|45 45
28John Antonin20081812|45   45
29Řízková Veronika200911  13|40 40
30Horáček Jakub20071913|40   40
31Vítek Tomáš200820 14|35  35
32Pavlu Ella200812   14|3535
33Kopsa Ondřej20082115|30   30
34Heth ŠImon200922   15|3030
35Matěna Filip200723 16|25  25
36Mádlík Vojtěch200924   16|2525
37Beděrka Matyáš20092517|20   20
38Kovaříková Tereza200813   17|2020
39ŠVec Milan200826   18|1515
40Dedek Matěj 20092819|10   10
41Doubek Mikuláš200827   19|1010
42Jirků Alex200729   20|55
43Horáček Adam20083020|5   5