ŠKODA AUTO Sázava startuje 15. června

ŠKODA AUTO Sázava startuje 15. června

Červnový Nova Cup míří do Sázavy

 

ŠKODA AUTO Sázava, tak se jmenuje čtvrtý díl cyklistického seriálu NOVA CUP 2019, který se po dvou akcích v Královéhradeckém a jedné v Pardubickém kraji přesouvá do středních Čech.

Stejně jako na předchozích akcích nabídne sázavský podnik tři trasy, nezapomenutelné sportovní zážitky, veškerý potřebný komfort a zázemí s výhledem na hlavní dominantu města, na jeden z nejstarších benediktinských klášterů v Čechách. Sázava je také proslulá sklářským řemeslem, které jej více jak sto let prezentuje pod značkou Simax doma i ve světě.

Všechny tratě vedou podél řeky Sázavy vzhůru, aby se sjezdy navracely zpět. K tomu se přidává to nejlepší z místního okolí – brody, sázavské přítoky, místní singletraily, lesní cesty a tu a tam nějaký asfalt.

Pro rodiny s dětmi je tradičně připravena Nova jízda o délce necelých 20 kilometrů. Tuto nenáročnou trať zvládne každý, kdo se příležitostně vypravuje na kolo. Trať střední trasy B o vzdálenosti 40 kilometrů volí sportovci, kteří si chtějí užít adrenalinové dopoledne v pestrém sázavském terénu.

Ti, kteří mají dostatek sil, si mohou vychutnat nejnáročnější osmdesáti kilometrovou trasu, jež bude zajímavou výzvou nejen pro profesionály, ale i hobbíky.

Na startu se tradičně potkají zcela zdarma i děti díky značce Chupa Chups.

V rámci startovního balíčku na trase A, B a Nova jízdy, kromě startu na vybrané trase a zpracování výsledků dále obdrží teplé jídlo, pivo a limo z Havlíčkobrodského pivovaru Rebel a italskou kávu Segafredo. Po závodě je k dispozici mytí kola v zóně Kärcher

Dále se můžete těšit na skvělé ceny od partnerů seriálu. V cenách se objeví například elektronika Niceboy, produkty z místní sklárny Simax či dárkový certifikát na víkendový pobyt do Hotelu Chateau Kotěra. V tombole se bude soutěžit o mobilní nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC, kávovar Segafredo a cyklonavigaci Mio. Lákavá bude také hlavní cena, kterou je kolo značky Head

Přijeďte si 15. června užít skvělé sportovní dopoledne a poznat to nejlepší z okolí Sázavy.

Podrobnosti o závodě ŠKODA AUTO Sázava naleznete zde.