Slavnostní vyhlášení již 30. listopadu

Slavnostní vyhlášení již 30. listopadu

Poslední listopadový den budou oceněni nejúspěšnější jezdci seriálu Nova Cup 2018

 

Přesně 60 nejúspěšnějších cyklistů seriálu Nova Cup 2018 se představí 30. listopadu v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Jezdci sbírali body za jednotlivé závody a ti nejúspěšnější v dané kategorii se představí na finálním vyhlášení.

U žen budou vyhlašené kategorie od 14 do 50 let, u mužů jezdci od 14 do 60+ let. Představí se i tři nejlepší týmy v rámci integrovaného záchranného systému či celkoví vítězové seriálu.

Nejúspěšnější žena a muž si odnesou kolo značky Apache a druzí v pořadí dron značky Ehang. Pro třetí nejrychlejší ženu je připraven kávovar Segafredo a pro muže outdoorový čistič Kärcher. Jednotlivce v kategorii jistě potěší hodinky od 4PM. V cenách se také objeví pláště a duše Mitas, dárkové balení piva Rebel, ručně vyráběné sklářské výrobky Kavalier a Simax, elektronika Niceboy či vůně Aria Pura.

Večerem bude provázet Vojtěch Novotný za pěveckého vystoupení semifinalistky Česko Slovenské Superstar 2011 Jany Šimurdové.

Na slavnostní večer, kde je vstupné zdarma, jsou zváni všichni příznivci cyklistiky všech věkových kategorií. Na ty nejmenší čeká překvapení v podobě vánočního stromku, pod nímž nebudou chybět ceny od partnerů Niceboy, Pompo nebo 4pm.

Večer zpříjemní pivo a limo z pivovaru Rebel, káva Segafredo Zanetti a drobné občerstvení.

Součástí programu je také projížďka nově připravených trailů v okolí nedaleké Marokánky, která se uskuteční 1. prosince. Pro veřejnost je to skvělá příležitost okusit traily na dubnový závod Mitas Hradec Králové (13. dubna 2019) nebo Sahara Race.