Startovné za tu nejlepší cenu pouze do pátku!

Startovné za tu nejlepší cenu pouze do pátku!

Startovné na Česko jede Sázava za tu nejlepší cenu pouze do pátku!

 

Česko jede Sázava, tak se jmenuje třetí díl cyklistického seriálu NOVA CUP 2018, který se po dvou akcích v Královéhradeckém kraji přesouvá do středních Čech.

Stejně jako na předchozích akcích nabídne sázavský podnik tři trasy, nezapomenutelné sportovní zážitky, veškerý potřebný komfort a zázemí s výhledem na hlavní dominantu města, na jeden z nejstarších benediktinských klášterů v Čechách. Sázava je také proslulá sklářským řemeslem, které jej více jak sto let prezentuje doma i ve světě.

 

Startujeme v sobotu 16. června

 

Využijte příležitosti a ulovte si startovné za tu nejlepší cenu. Právě do pátku 25. května můžete získat startovné nejvýhodněji. 

TRASA A – délka 80 km, převýšení 2.240 m

TRASA B – délka 40 km, převýšení 1.250 m

NOVA JÍZDA – délka 16 km, převýšení 450 m, mapa trasy

DĚTSKÉ ZÁVODY – trasa v areálu, okruhy dle věku

REGISTRACE

 

Česko jede

 

Česko jede je národní projekt na podporu cestovního ruchu. Hlavním garantem projektu je CzechTourism. S projektem Česko jede se česká veřejnost setkává již několik let. Myšlenka vytvoření společného národního produktu, který představuje nabídku cykloturistiky a dalších forem aktivní turistiky v České republice, vznikla už v roce 2010. Hlavní informace jsou k dispozici na webu www.ceskojede.cz, který na jaře 2017 slavnostně spustila Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism.