Využijte startovné za nejlepší cenu na podzimní akce

Nepropásni důležité termíny a využij startovné na podzimní akce za nejlepší cenu

 

O jaké termíny se jedná?

První vlna zvýhodněného startovného pro závod Mitas Gočárovy schody končí již 31. srpna. Běžci a cyklisté tak mají čas do pátečního večera. Nutno poznamenat, že možnost zaregistrovat se na cyklistické závody trvá pouze do pondělí 24. září 2018! Registrace na místě pro cyklistické závody nejsou možné.

Účastníci nejoblíbenějšího závodu v Mikulově uskutečněného pod patronací ZPMV ČR mají startovné za zvýhodněnou cenu do 14. září.

Mitas Gočárovy schody opět jako show

Ani letos nebudou chybět na exhibiční akci Mitas Gočárovy schody dětské závody, pro amatéry Nova jízda a vrchol večera závod Elite s profesionálními jezdci, kteří závodu dodají tu pravou šťávu. Na osmičkové trase s přejezdem bude opět připraveno několik novinek. Závod zakončí noční běžecký závod s výzvou 720 schodů, jenž odstartuje v 19:30.

Mikulov na nové trase

Závod ZP 211 Mikulov odstartuje z mikulovského náměstí směrem k obci Úvaly, kde jezdci po zpevněných cestách absolvují okruh kolem Pavího kopce, poté se vrátí podél rakouských hranic zpět do Mikulova. Zde Nova jízda bude mířit po pětadvaceti kilometrech do cíle k Amfiteátru pod Turoldem a pro pětapadesáti kilometrovou trasu Aria Pura začne pravý závod. Z Mikulova jezdci vystoupají podél vinic na strmý Růžový kopec směrem na Bavory a Pernou, odkud se podél Stolové hory vydají do Horních Věstonic. Obkrouží nejvyšší vrchol Mikulovské vrchoviny Děvín a z nejvzdálenějšího bodu v Pavlově se vydají podél Moravské vinné zpět do Mikulova.

Úžasné ceny pro dětské závodníky

Metrový plyšový slon, žába a medvěd. Naučné hry nebo tvořivé hračky z hračkářství Pompo. A mnoho dalších cen potěší výherce dětských závodů, které jsou díky českému výrobci kol, značce Apache Bicycles, zcela zdarma.