Zakonči stylově cyklistickou sezonu v Mikulově!

Zakonči stylově cyklistickou sezonu v Mikulově!

Cyklistická sezona končí 5. října v Mikulově, buď u toho s námi!

 

Kde jinde zakončit cyklistickou sezonu než na jihu Moravy a to přímo v Mikulově na závodě ZP 211 Mikulov. Mikulov vás svými ideálními podmínkami pro podzimní cyklistiku nadchne. Na výběr jsou dvě různé trasy a dětské závody pro děti do 12 let, které si zazávodí v pestrém terénu kolem Amfiteátru pod Turoldem.

Obě trasy odstartují tradičně na náměstí v Mikulově, kam se ta delší vydá směrem ke Klentnici, podél Děvína k Novomlýnské nádrži.

Trať povede k Novým Mlýnům a naváže na kratší Nova jízdu zkrácenou po asfaltovém úseku přes Milovice. Poté společně zamíří na Bulhary a Sedlec, odkud se vrací zpět ke Klentnici a přes Turold do Mikulova. Obě trasy finišují v amfiteátru pod Turoldem.

Děti závodí v pěti různých kategoriích – od nejmenších na odrážedlech, až po děti do 12 let. S podporou partnera Chupa Chups jsou tyto závody zdarma a navíc budou všechny děti odměněny sladkostí.  

Pro dospělé bude po vyhlášení připravena bohatá tombola s hlavní cenou kolem značky Head. Nejen to bude lákadlem tomboly. Soutěžit se bude také o kávovar Segafredo, cyklonavigaci Mio, nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC či dárkový certifikát na víkendový pobyt do Hotelu Chateau Kotěra.

Přihlásit se můžeš již nyní. Online registrace jsou spuštěny do 29. září!