Připrav se s Nutrendem na ZP 211 Mikulov

NUTREND RADÍ, JAK LÉPE ZVLÁDNOUT ZÁVOD ZP 211 MIKULOV

 

Nechte si poradit od odborníků z firmy Nutrend, jak správně nutričně absolvovat jednotlivé trasy závodu ZP 211 Mikulov.

ARIA PURA – 55 KM

Pro závod, který je dlouhý 55 km je důležitý pitný režim a energie, která se musí doplňovat. Před startem, cca 15 minut, vyzkoušejte GUTAR SHOT ENERGY. Nakopne vás. Ze stimulantů obsahuje především guaranu a extrakt zeleného čaje, taurin a ženšen. Je vhodný pro jedince citlivější na kofein. Doporučujeme na takhle dlouhou trať přidat i energii ve formě tyčinky VOLTAGE ENERGY CAKE. Cca na 20. kilometru použijte první s gel. Doporučujeme ENDUROSNACK, který obsahuje tzv. pomalé cukry (Palatinose). Energie z něj se pozvolna uvolňuje a dodává palivo pro pracující svaly. Cca na 35. km podle potřeby doplňujte další z řady našich gelů CARBOSNACK. Díky své specifické gelové konzistenci má velice dobře vstřebatelné sacharidy, které nezatěžují zažívací trakt ani při zátěži s vysokou tepovou frekvencí.

V průběhu závodu přidejte ISODRINX a to nejlépe v hypotonickém ředění. 35 g na 750 ml vody (osmolalita méně než 250 mOsm/kg). 

Při velkém nedostatku energie na konci závodu můžete použít TURBOSNACK. Má velmi rychlý náběh, ale také rychlý útlum. Proto ho použijte opravdu těsně před cílem. 

Po dojezdu do cíle tělo potřebuje doplnit sacharidy, minerály a další látky, které přispívají k regeneraci organismu. Ideálním produktem je REGENER. Tímto produktem doplníte také hořčík, BCAA a vitamíny. 

NOVA JÍZDA – 25 KM

Pro závod, který je dlouhý cca 25 km je důležitá energie na začátku, pitný režim a doplňování energie v průběhu. Před startem, cca 15 minut, vyzkoušejte GUTAR SHOT ENERGY. Nakopne vás. Ze stimulantů obsahuje především guaranu a extrakt zeleného čaje, taurin a ženšen. Je vhodný pro jedince citlivější na kofein.  Cca na 15. km podle potřeby doplňujte další z řady našich gelů CARBOSNACK. Díky své specifické gelové konzistenci má velice dobře vstřebatelné sacharidy, které nezatěžují zažívací trakt ani při zátěži s vysokou tepovou frekvencí. 

V průběhu závodu přidejte ISODRINX a to nejlépe v hypotonickém ředění. 35 g na 750 ml vody (osmolalita méně než 250 mOsm/kg).  

Po dojezdu do cíle tělo potřebuje doplnit sacharidy, minerály a další látky, které přispívají k regeneraci organismu. Ideálním produktem je ENDURO GAINER. Kromě sacharidů a bílkovin  obsahuje i bifidokultury, taurin a aminokyselunu L-glutamin.